Navigácia

Úspechy 2023/2024

Na čo sme hrdí?

Regionálne majstrovstvá žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu

Dňa 7. novembra 2023 sa v ZŠ Veľká okružná v Partizánskom uskutočnili regionálne majstovstvá žiakov a žiačok v šachu z okresu Partizánske a Bánovce nad Bebravou.

Našu školu reprezentovali piati chlapci a dve dievčatá. Hoci statočne bojovali všetci, jednoznačne najlepší výsledok už tradične dosiahla žiačka V.A triedy Michaela Krošláková, ktorá zvíťazila vo všetkých 8 partiách, čím sa stala suverénne  víťazkou majstrovstiev a nominovala sa do krajského kola.

Miške srdečne blahoželáme, ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu školy a prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

Majstrovstvá okresu v stolnom tenise žiakov a žiačok ZŠ - okresné kolo

Dňa 27. októbra 2023 sa odohrali v Bošanoch za zelenými stolmi neľútostné súboje najlepších stolných tenistov a tenistiek nášho okresu. Naši chlapci a dievčatá tu, samozrejme, nechýbali. Výsledkom boli dva krásne poháre, ktoré obe družstvá priniesli do školy. Chlapci Daniel Dilong, Tomáš Riziky a Alexander Lichý sa v súťaži žiakov stali držiteľmi striebra a získali diplom za 2. miesto. Dievčatá nezaostávali a napriek tomu, že boli iba dve - Veronika Vlčková a Sofia Gubová - svojím vynikajúcim výkonom obsadili tiež striebornú priečku a v súťaži žiačok získali rovnako cenné 2. miesto.

Všetkým úspešným reprezentantom školy blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu.

Žiakov a žiačky pripravil ich tréner Róbert Néma.