Aktivity 2015/2016

Návšteva druhákov na obecnom úrade

Dňa 16. 2. 2016 sa žiaci 2.A a 2.B spolu s pani učiteľkami Mgr. Hanou Poštrkovou a Mgr. Zdenkou Chňapekovou vybrali na exkurziu do obecného úradu k pani starostke. Bola s nami aj Ivanka Kmeťová. Exkurzia bola venovaná vlastivednému učivu, ktoré práve teraz druháci preberajú – Ľudia v mojom okolí - obecný úrad, pán starosta, obecné zastupiteľstvo, poloha obce, kultúra v obci , fungovanie obce, zaujímavosti v obci. Pani starostka Ing. Alena Chalupová predstavila deťom svoju prácu, zaujímavosti o našej dedine, históriu a všetky informácie, ktoré deti zaujímali. Deti pani starostke podarovali práce – projekty, ktoré spolu spolu s pani učiteľkami v škole vypracovali. Tieto projekty a práce sa týkali kultúry, zaujímavostí, kultúrnych pamiatok vo Veľkých Uherciach a pani starostke sa veľmi páčili. Ďakujeme za krásnu a poučnú exkurziu.

Fotodokumentácia: http://zsvelkeuherce.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=214